.

Sierpniowe zastępstwa...

sierpien

Sierpień to we Francji przeważnie miesiąc urlopowy. Nie inaczej było również w naszej parafii. Podczas gdy  proboszcz Ks. Michał Biedak również wyjechał na zasłużony urlop do naszej parafii przyjeżdżali różni księża goście zastępujący naszego duszpasterza. W pierwszą niedzielę sierpnia Mszę Świętą odprawił dla nas Ks. Wojciech Kamczyk z Archidiecezji Katowickiej , który przebywał we Francji na miesięcznym kursie języka francuskiego. W kolejne dwie niedziele i Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze Święte odprawiał dla nas -  znany już nam - Ks. Łukasz Dyktyński – ojciec duchowny z seminarium duchownego w Częstochowie. W ostatnią niedzielę sierpnia przy ołtarzu stanął – również znany nam – Ks. Mateusz Chejzdral – proboszcz polskiej parafii w Paryżu na Belvillu. Kochanym księżom dziękujemy, zapraszamy ponownie i liczymy na was za rok.